Web Design

Nawożenie warzyw żyrardów

Udaj się na niespotykany odpoczynek do Wisły

Wisła jest tajemniczo usytuowanym kurortem w sercu Beskidu Śląskiego. Uchodzi za ważny pozycja na turystycznej mapie naszego kraju. W zimie pociąga amatorów białego wariactwa, z kolei latem zwabia zapaleńców pieszych wędrówek. W związku z tym właśnie każdy wypatrzy tu nieco dla siebie.
Noclegi Wisła proponują wejście do jednej z najszerszych baz turystyczno – rekreacyjnych w naszym kraju. Opodal wspomnianych szlaków górzystych oraz tras narciarskich, da się tu posługiwać się z otoczenia innych znanych ośrodków – Szczyrku, Ustronia a także Bielska – Białej – którejest maksymalnie godzinę drogi samochodem od Wisły.
Miasto jest także znaczącym elementem na międzynarodowej mapie sportu, ponieważ co roku jest tu Puchar Świata w Skokach Narciarskich. Przebywanie w tym czasie w Wiśle jest pod każdym względem niezapomnianym doznaniem.
Serdecznie zapraszamy do Wisły. Oczekują tu na Państwa nieograniczone atrakcje. Każdy w tym miejscu odnajdzie coś dla siebie o każdej porze roku, dlatego, też pożądane byłoby tu spędzić wakacje.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

sitemap