Web Design

Oczyszczanie ścieków przemysłowych odpadów kęty

Ciężki dzień

Za tydzień będzie kolokwium. Pomyślałby ktoś, iż to szmat czasu. Na nieszczęście, nie dla mnie. Następnego dnia powinienem odprowadzić młodszą siostrę do szkoły. Jest potwornie zdenerwowana, gdyż jutro ma występ, gdzie odgrywa główną rolę – Kopciuszka. Następnie będę musiała zająć się nią przez calutkie popołudnie. Kolejny dzień podobnie mam zajęty dla niej, następne pięć także. Rodzice odjechali na urlop, zostawiając mnie z tym niewdzięcznym dzieciakiem. Czasem prześladują mnie myśli, że ona już wcale nie dorośnie oraz zawsze będzie wieczną optymistką. Nawet jej tego zazdroszczę.
Gdybym nie poszła na dwa kierunki studiów, byłoby lżej. jednakże naiwnie (czy też nie) uważam, iż będę mieć okazalsze perspektywy na rynku pracy. Co studiuję? Odpady, w bardzo szerokim rozumieniu. Obym jedynie nie musiała pracować w śmieciarce…
Niewysoki, szpakowaty nauczyciel zażyczył sobie referat o oczyszczaniu ścieków przemysłowych. Chciałabym zdobyć jak najwyższą notę, tak aby mieć szanse uzyskać przynajmniej czwórkę na półrocze. Z tego powodu najlepszym rozwiązaniem będzie wmówienie sobie, że oczyszczanie ścieków przemysłowych jest fantastyczne.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

sitemap